Derya Birdal

Bu dünyada güzel ve iyi insanlarda varmiş… Feyza hanim gibi… Bu akşam tanimadiği bir hastaya dönüş yaparak beni inanilmaz şaşirtti ve mutlu etti. İnsan olmak, insani duygular taşimak herkeste olmayan büyük bir erdem. Çok teşekkür ederim Feyza hanim…


Ayfer Bayülgen

Bundan 8 sene önce Feyza Hanımla tanıştım. Hemifasiyal spazm yani yüzde kasılma ve tiklerim vardı. Rahatsızlığım ilk önce gözümde başlamış daha sonra yüzüme yayılmaya başlamıştı. Kitap okumak bir yana insanlarla iletişimim sosyal hayatım dahi olumsuz etkilenmeye başlamıştı. Feyza hanımla tanıştıktan sonra ilk başlarda 3 ayda 1 sonra 6 ayda 1 defa botoks tedavisi görmeye başladım. Şimdi de senede bir kere giderek yüzüm eski görünümüne kavuştu. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Benim gibi rahatsızlığı olanların da Feyza hanımla tanışmasını isterim.



Benim hakkımda düşüncelerinizi buraya yazabilirsiniz. Sitemde yayınlamaktan onur duyarım.




Mustafa Işkın

Gözlük kullandığım halde gözlerimde yanma batma ve baş ağrısı vardı. 2007 yılında Feyza hanıma tavsiye üzerine muayeneye gittim ve gözlerimi çizdirdim. Devlet hastanesi olduğundan dolayı herhangi bir ücret vermedim. Ogun bugündür herhangi bir sıkıntı yaşamadığım gibi, Feyza hanımın güler yüzlülüğü, ilgisi, alakası, her konuda aydınlatıcı ve samimi olması, insana güven veriyor. Her doktorumuzun Feyza hanım gibi olması dileği ile…


Mahiye On

Sevgili melek hocam sizinle hayatımın dönüm noktalarından birini ve ilkini gerçekleştirmek için ilk adım attım bu lazer ameliyatıni olmadan önce birçok doktor dolaşmış ve hiç birinden umutlu bir elektrik alamamistim sizin o güler yüzünüz ve uzmanliginiz bana ne olursa olsun insanın en değerli organı olan gözlerimi ellerinize teslim ettim on küsur yıllık kullandığım kavanoz dipli yüzü bozan gözlüklerimi sayenizde kurtulmuştum size ömrümün sonuna kadar minnettarim sadece gözlerimi değil hayatımda birçok dönüm noktasını sizinle başlattım hiçbir zaman gönlümüzdeki degismeyecek birçok özel ve tonlarca ücret talep eden özel göz hastanelerine kıyasla saygılarımla ve sevgilerimle😊😊😊


Tahide Kutlutaş

Merhabalar, ben daha ilkokul 3. sınıfa giderken sınıfımıza göz taraması için gelmişlerdi ve bana doktora gitmem gerektiğini söylediler. Ben bunu aileme söylediğimde anneannem yeni vefat etmişti, o kargaşada unutuldum. 28 yaşıma geldiğimde gözlerim aşırı bulanık görmeye başladı. Doktora gittim ve sol gözümde aşırı göz tembelliği varmış. Sadece ışığı görebilir durumdayım. Bunu farketmeyişimin nedeni sağ gözümün iyi görmeseydi. O da bozulunca farkettim. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Feyza hanima gittim lazer oldum. 2 gözümden de ameliyat başarılı gecmişti ve ben yeniden doğmuştum. Rabbimin yardımıyla ben, Feyza hanım sayesinde 28 yaşımda dünyayı renkli görmeye başladım. Çicekleri daha canlı buldum. Şimdiye kadar hep sol gözüm nedeniyle hep bulanık görmüştüm. Feyza hanım bana Allah tarafından gönderilen Kurtarıcı Meleğim oldu. Güler yüzlülüğüyle, samimiyetiyle çok büyük destegi oldu. Kendisine teşekkür ediyorum. Mesleğinde çok profesyonel bir hekim.


Tahsin Özkaya

Merhaba, ben Feyza Hanımın 10 yıllık hastasıyım. On yıl boyunca lens ve gözlük kullandım. Lenslerimden de çok memnundum. Feyza hanimin sayesinde. Ama artık ameliyat olmaya karar vermiştik ve ameliyat oldum. Tam 7 ay oldu olalı. Gözlerim +3.5-+4.0 miyop ve yüksek derecede astigmatım vardı. Ama Feyza hanimin sayesinde artık kurtuldum. Hayat kalitem arttı ve çok rahatladım. İnsan kendini yeniden doğmuş gibi hissediyor. Feyza hanıma çok teşekkür ediyorum. Emeklerinden dolayı ve ayrıca kendisi benim on yıllık doktorum ailemizin 15 yıllık doktorudur. Ayrıca mükemmel ötesi bir insandır. Gözlerimi sıfırladığınız için, mesleğinizde bu derece başarılı olduğunuz için ve her şey için çok teşekkür ederim.


Burhan Demirkol

Selam. Benim gözlerim doğuştan bozuktu. Kendimi bildim bileli gözlük kullanıyorum. Gözlük numaram +5.50 +2.00 astigmat. Yaşım 39. Artık gözlük kullanmak yaşam kalitemi zorlamaya başlamıştı ve ameliyat olmaya karar verdim. Ve okmeydanı eğitim ve araştırma hastanesine gittim. İlk göz doktoruma ameliyat olmak istediğimi söyledim ve beni FEYZA hanıma gönderdi. Aynı gün içinde bir kaç test ve ölçümlerden sonra ameliyat günümü verdi ameliyat günü sıram geldiğinde kalbim yerinden çıkacakmış gibi atıyordu. Malum sizlerde internetten izlemişsinizdir, eximer lazer ameliyatının nasıl olduğunu. Bir cesaretle ameliyat masasına uzandım. İki göz ameliyatı 5 dakika sürmedi. Bence ameliyat bile denmez buna FEYZA hanım sağolsun, pamuk gibi elleriyle sanki gözlerimi okşadı başka hiç birşey hissetmedim. Boşuna panik yapmışım. Tek sıkıcı olan ameliyattan sonra her saat başı göz damlası damlatmak. İki gün sonra kontrole gittim ve FEYZA hanım duvardaki gösterdiği yazıları okutmaya başladı. Her okuduğumda yazıyı dahada ufalttı ve ben yine okudum. En sonunda en küçük yazı ( G ) yi ben okudum g mi dedim FEYZA hanim yok ( o ) dedi. Sonra ikimiz birden yazıya yaklaştık ve ben bilmişim g miş. Hey MAŞŞALLAH dedi, benden bile iyi görüyorsun dedi. Gerçekten çok süper bir insan kendisi ellerine ve yüreğine sağlık FEYZA HANIMA VE EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM beni gözlükten kurtardılar ve çok iyi ilgilendikleri için.


Civan Toraman

Merhaba, Feyza Hocayı tanıdığım için çok mutluyum. Benim de hikayem bir yıl önce başladı. Gözümden çok rahatsızdım. Tv, bilgisayar, vs bakamazdim. Özel göz hastahanesinde doktor bana gözümün kör olduğunu söyleyip, acil ameliyat gerektiğini söyleyip, para için psikolojimi alt üst etmişti. Arkadaşım sayesinde Feyza hocayla tanıştım. Tanıdığım doktorlardan en ennnn iyisi onun sayesinde gözlerim sağlığına kavuştu. Batma kuruluk gibi problemlerim kalmadı. Tabiki psikolojimde düzeldi. Feyza Hocama çok teşekkür ederim ilgisinden bilgisinden dolayi…


Duygu Bekiroğlu

Gözüme eximer laser uygulayan ve beni +5.50/+6.00 numara miyoptan tek seferde kurtaran mükemmel insandır. Kendisi botox tedavisi de uygulamakla birlikte çok başarılı bir doktordur. Okmeydanı eğitim ve araştırma hastanesi göz kliniği (A polikliniği) – eximer lazer bölümünde op.dr. olarak görev almaktadır. Özel bir hastanenin yanlış numara ölçümünden sonra lenslerden kurtulmak amacıyla annem vasıtası ile tanıştım (annemin de göz ameliyatını yapmıştır kendisi). Güvenebileceğiniz Op. Dr. olup, Prof. Dr. dan farksız beceriye sahip şeker gibi bir insandır. Tavsiyem ise sonsuzdur. (lazer ameliyat sonrası hemen görmeye başladığınız için sevinçten ağlamayın, zira o şeker gibi kadın bir anda aslan kesilebiliyor ben ağlamadım fakat ağlayanlar azarı yedi bilginize).


Kaan Acar

Benim hikayem kısaca şöyle. Sene 2005. Benim ilk önce sağ, bir altı ay sonra da sol gözümün mercekleri doktor hanımın tabiri ile göz merceklerini tutan lifler zayıf olduğu için düştü. Ve nerede ise tamamen kör olmuş gibi idim artık. Gözlerimin önünde beyaz bir bulut, mide bulantısı, baş dönmesi. Doktor hanım göz merceklerimden birinin gözümün arka tarafına geçtiğini söylemişti. Lafı uzatmanın gereği yok. Doktor hanım 24 saat içinde ekibini toplayarak Türkiye de bir çok doktorun altından kalkamayacağına inandığım 2 saatlik zor bir ameliyatla beni yeniden ışığa kavuşturdu. Sayesinde ameliyat olalı 10 sene olmasına rağmen giderek daha sağlıklı bir göze kavuştum. Kendisi bana göre Türkiye’nin yetiştirdiği en iyi hekimlerden biridir. İnsanlığı ve doktorluğu da soyadı gibi altın bir insandır.