feyzaaltin

Op. Dr. Feyza Altın

13 Mayıs 1956 yılında Isparta’da doğdum. 1973 yılında Isparta ŞAİK Lisesi’nden mezun oldum. Üniversite sınavında ODTÜ Matematik/Computer bölümünü kazandım. Lisedeyken kazandığım Tübitak bursu ile ODTÜ’de okumaya başladım, fakat ilk yılın ardından doktor olma arzum ağır bastı ve tekrar sınava girerek Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandım. Böylece hayatımın en doğru kararıyla doktorluk yolundaki ilk adımımı attım.

1980 yılında Ankara Tıp Fakültesini bitirdim ve İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinde Anesteziyoloji ve Reanimasyon bölümünde ihtisasa başladım. Yaklaşık iki yıl sonra göz doktoru olmaya karar verdim. Bu arada 1981 yılında hem Isparta’dan komşumuz, hem de meslektaşım Dr. Süleyman Altın ile evlendim ve 1981 ve 1983 yıllarında Noyan’ım ve Emre’m dünyaya geldiler. 1984 yılında İÜ Tıp Fakültesinde göz ihtisasına başladım.

1989’da Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi ailesine katıldım. Burada Excimer laser ve kornea birim sorumluluğu görevlerini üstlendim. Ön segment, kuru göz, Keratokonus, cross-linking, katarakt, refraktif cerrahi ve glokom alanlarında çalışmaktayım.

2000 yılında yüzdeki asimetri, spazm, tik ve şaşılık tedavileri için başladığım botoks uygulamalarına kendimi geliştirerek estetik amaçlı uygulamaları da ekledim… Daha sonra dolgu ve mezoterapi gibi diğer cilt güzelleştirici uygulamaları da öğrenip tedavi alanlarımı genişlettim. İlgili eğitim, kurs, kongre ve fuarlara katılarak her türlü yeniliği uygulamalarıma katmakta ve piyasadaki en iyi ve güvenilir ürünlerle memnuniyetinizi arttırmak için çalışmaktayım.

Resim çizme yeteneğim bugün sizin doğal güzelliğinizi pekiştirmemde yardımcı olmaktadır…